Субота, Травень 8, 2021
Головна > Новини > Золтан Сільваші: Вихід до кращої топ-шістки ДЮФЛУ – відчутний прогрес для нашої академії

Золтан Сільваші: Вихід до кращої топ-шістки ДЮФЛУ – відчутний прогрес для нашої академії

Директо «Мункач футбольна академія» Золтан Сільваші поділився думками про основні напрямки роботи академії в 2021 році, зимову підготовку та інші аспекти діяльності найпотужнішої футбольної школи західного регіону країни

  • Раді, що дітки повертаються після канікул у хорошому настрої, проводимо медогляди, вже пройшли його гравці U-17  та  U-16 думаю, що вже з наступного тижня розпочнемо тренувальний процес.  Плануємо командами U-14,  U-15 та  U-16 взяти участь у турнірі в Львові, який організовує ДЮФК «Львів». Вже відомо, що в ньому візьмуть участь як команди Еліт-ліги та вищої ліги ДЮФЛУ. Команда U-17  та аматорський колектив МФА візьмуть участь у зимовій першості Закарпаття, яка попередньо стартує 6 лютого. Якщо наші сусідні країни послаблять карантинні обмеження, відкриють кордони, то сподіваємося ще до старту чемпіонату взяти участь у кількох спарингах в Словаччині та Угорщині.
  • Аматорська команда вже в перспективі набуде статус професійної. Як іде підготовка до участі МФА в другій лізі України?
  • Наразі готуємо документацію, щоб пройти атестацію до участі в Другій лізі: до 1 лютого маємо подати один комплект документів, до 15 лютого – інший.
  • У період міжсезоння важливу роль відіграє селекція. Як у цьому плані працює академія?
  • Так до нас ідуть діти, більшу інформацію про цей аспект роботи надасть наш керівник селекційного відділу Володимир Воробець та тренери конкретних вікових груп. Я ж бачу, що до нас ідуть діти з різних куточків країни, вони хочуть стати гравцями нашої академії – це звісно, радує.
  • Які головні акценти роботи академії в 2021 році?
  • Минулий рік був складним через пандемію, тож у 2021 році нам треба дуже уважно ставитися до карантинних заходів, берегти дітей. В спортивному ж аспекті маємо відчутний прогрес, адже за підсумками першого етапу чемпіонату ми потрапили до кращих шести команд, які боротимуться за путівку до фінальної стадії змагань.  Маю надію, що наші команди зможуть пробитися до третього етапу й поборються за медалі.
  • Побажання директора МФА до вихованців та тренерського штабу та працівників академії?
  • Головне, щоб усі були в доброму здоров”ї, гравців оминали травми, а нашим командам вдалої гри.
Золтан Сільваші, директор МФА

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *