Понеділок, Вересень 28, 2020
Головна > Новини > Захоплюючий двобій достойних суперників

Захоплюючий двобій достойних суперників

Зустріч МФА та виноградівського «Селюша» завжди цікава для вболівальників. Адже в складах обох команд є кваліфіковані виконавці, тож поєдинки виходять видовищні. До цього матчу «Севлюш» уже практично гарантував собі чемпіонство в цьому сезоні, не відчуваючи тиску від найближчих переслідувачів, маючи чималий очковий гандикап, а от для мукачівців залікові бали дуже важливі, як у плані боротьби за срібло, так і для того, щоб не втратити третю сходинку.

Ще на початку зустрічі гравці МФА доволі стрімко почали й затисли гостей біля власного карного майданчика.  На другій хвилині заробили право на кутовий, після виконання якого в потрібному місці опинився наш захисник Ігор Тихненко, який вколотив м’яч у ворота – 1:0. Та грати за такої переваги господарі змогли лише до 19 хвилини, коли гості організували атаку правим флангом, зуміли пройти наших оборонців і віддали передачу на Юрія Чонку, який виграв позицію в свого опікуна і точно замкнув передачу партнера – 1:1. Ще до завершення першого тайму команди обмінялися голами. Другий гол провели гості – на навіс із лівого краю вміло відкрився Михайло Чедрик, який ударом головою виводить «Севлюш» уперед. А на 43 хв на стандарт – штрафний удар знову вдало підключився Ігор Тихненко, який у падінні головою проштовхує мяч у сітку воріт «Севлюша» – 2:2. Як виявилося цей результат зберігся до кінця матчу.

Хоча, МФА скоріше втратив два бали, аніж здобув одне очко. Цілий шквал атак провели підопічні Віктора Ряшка на володіння Василя Козаря в другому таймі, однак, забракло, мабуть фарту. Вже здавалося, що м”ячу нема куди діватися, як лише вкотитися в сітку воріт, однак, якимось дивом він влучав то в стійку, або ж зовнішню сторону сітки воріт виноградівців. Та й господарі таки зуміли один гол провести, однак, асистент арбітра зафіксував офсайд у Віталія Міклоша і гол був не зарахований. Тож – 2:2 і ми йдемо на третій сходинці.