Неділя, Липень 3, 2022
Головна > Новини > Юні гравці Хуста та Вишкова отримали футбольне спорядження від благодійного фонду та МФА

Юні гравці Хуста та Вишкова отримали футбольне спорядження від благодійного фонду та МФА

21 грудня благодійного фонд «Закарпатський центр підтримки спортсменів та футболістів Закарпаття» та «Мункач футбольної академія» провели спільну акцію – вручили футбольний інвентар та амуніцію юним футболістам ФК «Хуст» та ФК «Вишково».

Цю приємну акцію провів менеджер МФА Петер Латор, який побажав юним гравцям успіхів та розвитку, а також запевнив, що в МФА завжди чекають на здібних талантів, а також привітав усіх з наступаючими святами. «Ми готові окрім цього надати ще консультаційну  допомогу в тренувальному процесі. Плануємо, що фахівці нашої академії в перспективі проведуть навчальні семінарі для тренерського штабу вашого клубу», – зазначив у своїй промові П. Латор.

Звісно цій акції були раді в стані хустського клубу. Віце-президент ФК «Хуст», депутат облради Василь Крулько зазначив, що вдячний МФА за таку допомогу:

  • За три роки нам вдалося вивести команду в лідери закарпатського футболу і вперше за 37 років «Хуст» здобув титул чемпіонів Закарпаття і став володарем Суперкубку Закарпаття. Звісно, ці досягнення посприяли й розвитку дитячо-юнацького футболу. Тому звернулося по допомогу до МФА, керівництво якої охоче відгукнулося на наше прохання. Певен, що наша тісна співпраця триватиме й надалі, а в перспективі плануємо відкрити хустський філіал мукачівської академії.
  • В зв’язку з доволі потужним виступом ФК «Хуст» у вищій лізі чемпіонату Закарпаття влітку  велися розмови  про ймовірну участь вашого клубу в Аматорській лізі України. Однак, ви обмежилися виступами лише в кубку серед аматорів. ..
  • Так спробували себе на загальноукраїнському рівні в Кубку аматорів. На жаль уже в першому раунді ми за підсумком виступів двох матчів вилетіли від команди «Благо-Юність» з Івано-Франківщини. На жаль, дуже болючої була поразка на виїзді, адже мали низку нагод, але не зуміли їх реалізувати, а потім прикро поступилися.  У нас є амбіції виступати на загальноукраїнському рівні, але до цього ми маємо прийти еволюційнийм шляхом: спочатку слід акцентувати увагу на розвитку дитячо-юнацького футболу, щоб честь нашого клубу захищали місцеві гравці, а тоді вже з розвитком крокуватимемо далі. Думаю, ми чи не єдиний клуб в краї, де під спільною метою обєдналися місцева влада та бізнес задля розвитку футболу. Маємо, хорошу інфраструктуру – футбольні поля, тому є хорші перспективи виховати якісних футболістів

Слід зауважити, що Василь Крулько, окрім футболу є шанувальником біатлону, він очолює обласну федерацію біатлону. Саме завдяки сприяння В.Крулька до Хуста перебралися провідні українські біатлоністки – сестри Анастасія та Олександра Меркушини, які презентують наш край на міжнародній арені в жіночому біатлоні, а в чоловіччому – Віталій Труш. Вже зараз створили секцію біатлону в Хусті. А в планах у В.Крулька з однодумцями відкрити в Хусті сучасний спортивний комплекс, де також займатимуться різними олімпійськими видами спорту – дзюдо, вільною боротьбою, боксом та ін.

Міський голова Хуста Володимир Кащук висловив щиру подяку менеджеру МФА Петеру Латору за допомогу, а  також зазначив, що футбол його улюблений вид спорту, адже в минулому займався футболом на аматорському рівні. І вже впродовж багатьох років підтримує футболу у рідному місті.

  • Зараз до підтримки футбольного клубу долучилися молоді амбіційні люди – Михайло Мадярчик, Василь Крулько, – каже Володимир Павлович. – Міська рада не стоїть осторонь і вже в цьому році виділили на наш ФК 1 мільйон гривень, а в планах залучення іноземних інвестицій з Франції та Німеччини в наш клуб. Приємно, що маємо переможний дубль у цьому сезоні – чемпіонство та Суперкубок, а тепер будемо утримувати цей титул. Ще раз висловлюю подяку МФА за суттєву допомогу. Сподіваюся, що і в Хусті через кілька років буде своя футбольна академія. В жодному разі ми не будемо конкурентами для МФА, а добрими партнерами. Навіть готові розглянути умови спів фінансування філії МФА в нашому місті.

Також таку ж акцію благодійний фонд спільно з МФА провів у Вишкові, де вручив юним вихованцям  ФК «Вишкова» футбольне спорядження та амуніцію.

  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *