Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > Віталій Шумський: У складі МФА є гравці, які можуть грати на рівні прем’єр-ліги

Віталій Шумський: У складі МФА є гравці, які можуть грати на рівні прем’єр-ліги

Заключні два тури аматорської ліги України наша команда проводила під орудою Віталія Шумського, який змінив на тренерському містку Віктора Яічника. Тож Віталій Іванович охоче поділився враженнями від роботи та зробив проміжні висновки кінцівки сезону для нашої аматорської команди.

  • Упродовж двох тижнів, які провів на тренерському містку маю лише позитивні враження: хлопці відповідально відносилися до роботи, показали бійцівські якості та характер у цих двох поєдинках. Щодо заключного матчу чемпіонату в Чернівцях, хлопці повністю віддалися  грі,  нестачу майстерності молоді гравці компенсували за рахунок характеру та самовіддачі. У першому таймі ми мали перевагу, забили швидкий м’яч уже на 4-й хвилині, могли ще відзначитися – не вийшло, а от уже в другій половині команда підсіла перші двадцять хвилин були важкі, також сутужно нам було і в заключні хвилини зустрічі: в одному з епізодів вже в компенсований арбітром нашому воротарі допомогла поперечина. По завершенню поєдинку подякував їм за гру й зазначив, що якщо й надалі продовжуватимуть у такому дусі, то матимуть шанс заграти не лише в другій чи першій лігах, а й у прем’єр-лізі. А от у попередньому поєдинку вдома з оржівським ОДЕКом – досвід переміг молодість. Ми не реалізували свої нагоди, а от гості, завдяки досвіду та перевазі в антропометрії зуміли вдало зіграти під час стандарту й вирвали перемогу. 
  • Що скажете про найближчу перспективу?
  • Команда МФА проходить атестацію, тож наразі ще не можемо будувати планів, щодо участі в другій лізі. Більш предметно будемо про це розмовляти з керівництвом, коли стане відомий наш статус.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *