Неділя, Січень 17, 2021
Головна > Новини > В Дерцені зійшлися випускники МФА 1997 р.н.

В Дерцені зійшлися випускники МФА 1997 р.н.

Днями на футбольному полі в с. Дерцен товариський матч провела команда з гравців ще тоді ДЮФК «Мукачево» 1997 р.н.  До слова, саме ця команда в  сезоні 2011/2012 році стала чемпіоном першої ліги ДЮФЛУ й виборола право виступати в вищій лізі.

Декотрим хлопцям довелося долати сотні кілометрів, щоб знову зійтися на полі, побачити один одного через кілька років.

Що ж до самого поєдинку, то умовно хлопці розділилися на дві команди – червоних та білих.

Гра тривала з перемінним успіхом, та все ж перевагу мала команда в білій формі, ще за п’ять хвилин до завершення двобою вони мали голевий гандикап у три м’ячі. Та «команда червоних» проявила характер і волю й таки зуміла зрівняти рахунок.

Тож долю переможця цього дружнього матчу вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. А от тут уже «червоні» зуміли переграти «білих» однолітків й піти з поля в якості переможців.

А після гри вже в дружній атмосфері за запашним бограчем та іншими смачними стравами хлопці погомоніли за той період, коли спільно проводили час пліч-о-пліч, згадали яскраві епізоди, сьогодення.

Також керівник МФА Золтан Сільваші запросив колишніх випускників спробувати себе в якості тренерів у нашій академії й закликав бажаючих йти на тренерські курси, щоб отримати тренерську ліцензію.

Технічні дані

ДЮФК «Мукачево» білі U-23  – ДЮФК «Мукачево» червоні U-23 – 9:9 (по-пенальті – 3:5)

Червоні: Петро Беркела, Юрій Костак, Роланд Шольц, Річард Шольц, Костянтин Боднар, Владислав Деркавець, Василь Попович, Олександр Глагола.

Запасний: Євген Лаїшев

Білі: Золтан Сільваші-молодший, Євген Кізима, Роман Герцовский, Дмитро Рацин, Атілла Баняс, Володимир Никора, Віталій Трачук. За команду білих також виступав за обопільною згодою Пилип Кольцун.

Запасний: Валентин Великий