Неділя, Липень 3, 2022
Головна > Без категорії > Стартували “Відкриті уроки футболу”

Стартували “Відкриті уроки футболу”

Першого червня стартували «Відкриті уроки футболу» в Ужгороді.
Захiд проходив 1 та 2 червня. До його організації та проведення разом з Українською асоціацією футболу та Закарпатською асоціацією футболу долучилося і керівництво області. Вiд МФА «Мункач» у заходi приймали участь заступник голови, виконавчий директор Закарпатської АФ Вiктор Борисович Наскалов та штатний психолог МФА Валерiя Драгунова.


У заходах також взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, заступник міського голови Ужгорода, голова Ужгородської міської асоціації футболу Василь Гомонай, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, координатор проєкту від УАФ Євгеній Столітенко, член Координаційного центру УАФ Віталій Данильченко та представник обласної військової адміністрації.


За словами очільника краю Віктора Микити, мета заходів – надати психосоціальну підтримку дітям через соціальний інструмент гри та відкриті футбольні івенти, що об’єднують ці цільові групи дітей із місцевою молоддю.
«У межах проєкту закарпатські школи отримали велику кількість спортивного інвентарю для проведення футбольних заходів, а кожна дитина, яка брала участь, отримала в подарунок футбольний м’яч, футболку й диплом учасника», – наголосив керівник ОВА.
Чудові футбольні майстер-класи для дітей з навчальних закладів Ужгорода та Ужгородського району областi, серед яких було дуже багато дітей-ВПО, провели відомі тренери і в минулому футболісти як от Олег Допілка.

Психологічний напрям проєкту успішно реалізувала Валерія Драгунова, а запальну розминку для всіх дітей провела фітнес-тренерка Катерина Дзямко.


Під час заходів родинам ВПО було надано велику кількість гуманітарних наборів в межах проєкту (медичні, харчові, предмети першої необхідності).
Загальна мета проєкту «Відкриті уроки футболу» – сприяти захисту дітей ВПО, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни та були вимушені переселитися на Західну Україну (на разі проєкт реалізуватиметься у 7 регіонах – Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях).


На додаток до загальної мети проєкт має три конкретні цілі:
– надати невідкладну гуманітарну допомогу (лікарські, харчові та непродовольчі товари) дітям ВПО та їх родинам);
– надавати психосоціальну підтримку дітям через потужний соціальний інструмент масового футболу, через гру та «відкриті» футбольні заходи, що об’єднуватимуть вказані цільові групи дітей з місцевими дітьми;
– надавати матеріально-технічну та моральну підтримку об’єднаним футболом крос-секторним мережам проєкту в західних регіонах України в їхніх зусиллях допомогти ураженим цільовим групам дітей.
Міжнародні донори та партнери проєкту – New Democracy Fund (Данія), Common Goal (Німеччина), Cross Cultures Project Association (Данія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *