Неділя, Липень 3, 2022
Головна > Без категорії > Проєкт Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ «Поруч»

Проєкт Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ «Поруч»

Сьогоднi на спортивному майданчику 4-ї cпецiалiзованої школи I ступеня мiста Мукачево стартував спільний проєкт Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ «Поруч», ініціативу якого реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» спільно з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА, покликаний завдяки спорту допомогти постраждалим від військових дій у нашій країні дітям та підліткам. Сьогоднi участь у проєктi проймали виключно дiти – вимушенi переселенцi, якi зараз мешкають у Мукачево i потребують великої уваги та турботи.
Проєкт на Закарпаттi проходить за підтримки місцевої влади. У мiстi Мукачево представником організаторів був Віктор Борисович Наскалов – виконавчий директор Закарпатської Асоцiацiї Футболу. Проводили заняття з дiтьми безпосередньо фахiвцi «Мункач» академії- тренер-вихователь Фамулевiч О.В., медичний волонтер Михайлишин М.I. та спортивний психолог Драгунова В.В.

За традицією відкрили захiд рухливою зарядкою. У дружньому темпi дiти пройшли три вiдокремлених майданчика, а наприкiнцi зiграли у футбол та пробили пенальтi, де дiвчатка не поступалися хлопчикам. Почергово усi три групи поспілкувалися iз психологом та лікарем. Усi дiти отримали сувенiри та солодкi подарунки, передбаченi проєктом «Поруч» і зробили фото на пам’ять. Окрім внутрішньо-переміщених дітей, які проживають у місцевих ТГ, у заході можуть взяти участь і юні закарпатці, батьки котрих зараз захищають нашу Батькiвщину на фронтi.


Нагадуємо, У рамках проєкту учасники проходять три локації: «Спортивна», «Здоров’я та безпека» та «Територія безпеки». На Закарпатті протягом літа проєкт реалізує Закарпатська асоціація футболу. Усі інструктори проєкту пройшли курси «Психологічні основи допомоги дітям, що постраждали від війни» та отримали сертифікати ЮНІСЕФ. Шановні батьки! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина стала учасником проєкту, звертайтесь за телефонами:

– м. Мукачево – Наскалов Віктор Борисович – +380502676099;
Звертаємось також до керівників громад, які бажають долучитись до реалізації цього проєкту, залишати свої заявки та пропозиції щодо проведення заходу на території вашої громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *