Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Без категорії > Переможний виїзд у Кішварду.

Переможний виїзд у Кішварду.

Цей вікенд пройшов для вихованців МФА U-16 на мажорній ноті. У рамках товариської зустрічі з однолітками з Кішварди наші хлопці здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. Гра не була легкою, враховуючи, що МФА Мункач зустрічалася з дійсним чемпіоном Угорщини. Перший тайм пройшов під великим тиском Варди. Однак, наприкінці першого тайму, завдяки вдалій комбінації, наш Ігор Гребеник влучно пробив у ворота Варди, зробивши рахунок 1:0.
У другому таймі наші хлопці створили чимало моментів, притисняючи суперника до свого штрафного майданчика. Другий гол з майстерної передачі Максима Мамонова забив захисник Тиж Вадим. Третій гол після вдалого проходу наші хлопці примусили забити захисника Варди у свої ворота.
Вітаємо наших вихованців з перемогою!!! Так тримати!!!