Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Новини > «Мункач» вдруге грає внічию з галицькими «Карпатами»

«Мункач» вдруге грає внічию з галицькими «Карпатами»

Як і перша зустріч з галицькими «Карпатами», так і матч на виїзді завершився внічию. На відміну від поєдинку в Дерцені, де було проведено 4 голи сьогоднішній двобій в Івано-Франківську завершився без голів.

Наша команда мала певні кадрові проблеми через дискваліфікацію не грали Василь Луців та Станіслав Чепа. Окрім того, більш ніж півгодини в другому таймі наша команда провела в чисельній меншості через вилучення капітана Петра Луціва. Тим не менш, хлопці зуміли вистояти, та надійно відіграв наш воротар Ростислав Дегтярй зберегли свої ворота на замку.

В номінальних господарів тон в грі задавали легіонери, який залучив до команди іспанський наставник «Карпати Галич» Карлос Інарехос. Та ані ганець Хаммонд Фелікс, ні іспанець Патанеллі та аргентинець Скотто нічого не змогли витиснути зі своїх нагод завдяки вмілій грі наших молодих хлопців.  А от хороші нагоди для того, щоб вразити ворота «Карпат» мали Сергій Стень, Назар Грицак та Олександр Пищур – трохи не пощастило. Тож беремо заліковий бал на виїзді, що також доволі непогано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *