П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > «Мункач» в 2-му турі Еліт-Ліги бере максимум

«Мункач» в 2-му турі Еліт-Ліги бере максимум

2-й тур став вельми успішним для команд нашої академії. У рідних стінах «Мункач» U-16 влаштував розгром одноліткам івано-франківського СДЮСШОР «Прикарпаття». З рахунком – 6:0 підопічні Олексія Позднякова святкували вікторію над при карпатцями.

Вже зі стартових мукачівці заволоділи ініціативою, а на 5-й змусили гостей сфолити у власному карному майданчику. Пенальті бездоганно виконав Віталій Сумка, який згодом ще двічі засмутив прикарпатців.На 16-й хвилині гості знову «привозять» собі пенальті, яку реалізовує Сергій Колесник. Через 4 хвилин Колесник вже асистує Івану Карпіву, який робить рахунок – 3:0 потужно пробивши в ближній кут. Та мукачівці не зупинилися і вже на 22-й хвилині забивають вчетверте – Віталій Сумка зумів прийняти м’яч на лінії карного майданчика спиною до воріт суперника, розвернувся і пробив точно в дальній кут.  Другий тайм господарі продовжували домінувати, й ще двічі змушували  гостей розпочинати гру з центра поля. На 71-й хвилині флангова атака завершується вивіреною передачею під удар Віталію Сумці, який пробив несильно, проте влучно – 5:0. А переможну крапку в зустрічі поставив Роман Клюфінський ще через хвилину, вдало зігравши на добиванні. Тож більш ніж впевнена вікторія мукачівської команди.

Технічні дані

Стадіон НТБ МФА с. Дерцен

Арбітр: О.Щепанський (Львів);

Асистенти арбітра: Ю.Чучвич, І.Вовчанський (Ужгород).

Делегат УАФ: В.Козик (Мукачево).

«Мункач» U-16 (Мукачево) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 6:0 (4:0)

Голи: Сумка +5, 22, 71; Колесник +16, Карпів 20, Клюфінський 72.

МФА: Лихота, Мельниченко (Штефанко 57), Гачек, Гуйманюк, Станкович (Кірєєв 57), Карпів (Хімінець 41), Догарєв (Клюфінський 41), Шкварилюк (Болюк 57), Сумка, Колесник (Велігорський 47),Короленко (Пушкуца 46).

Тренер: Олексій Поздняков

«Прикарпаття»: Креховецький, Козенко (Грицюк 32), Кушнірук, Паук, Демяник (Козоріз 70), Скорий, Іванчук, Беспалько, Пастушенко, Григорак, Довбенчук.

Запасні: Сулятницький, Угриновський, Балан, Харандюк, Підлісний, Комар.

Тренер: Василь Гумеляк.

Переможний заділ старших колег продовжили гравці «Мункача» U-14. Причому розпочали забивати підопічні Василя Каюка вже на 2-й хвилині – Борис Смолярчук прорвався через лівий край у карний суперника покотив крізь гравців на хід Максиму Повханичу, а той перехитрив кіпера й пробив по-під дальню стійку. Другий гол довелося чекати 25 хвилин – атака пройшла вже через правий край – наш гравець пробив воротар відбиває, а на підборі вже в пусті ворота добиває Олександр Бережной.

В другій половині тренерський штаб випустив на поле свіжих футболістів. Які цілком виправдали довіря наставника Айдаров та Міхеєв організували швидку атаку, яку завершив саме Шаміль Айдаров – 3:0, на 56-й хвилині знову Айдаров опинився на вістрі атаки нашої команди пробив і вже від кіпера гостей мяч влетів у сітку воріт «Прикарпаття». Гості лише зуміли відповісти голом-престижу від Іллі Хруника на 64-й хвилині матчу. Тож перемога – 4:1.

На виїзді «Мункач» U-17 здолав АФ «Рух» – 3:2. Голи с кладі нашої команди провели Кирил Дрезналь, Назар Кайда та Олександр Пищур. Перемагає господарів команда «Мункач» U-15 – 2:1. У складі мукачівців голи провели: Даніїл Федоров та Владислав Мавроді з пенальті.

«Мункач» U-14 (Мукачево) – СДЮСШОР «Прикарпаття» U-14  (Івано-Франківськ) – 4:1 (2:0)

Голи: Повханич 2, Бережной 28, Айдаров 42, Завадовський 56 АГ – Хруник 64

«Мункач»: Михайлюк, Магоч (Штунюк 47), Густей, Яжик, Бережной (Слуцький 52), Балик, Лупій (Зайцев 50), Смолярчук (Адамчук 52), Дмухайлов (Ляшевський), Повханич (Айдаров 36), Шумський (Міхєєв 36).

Запасний: Лелет.

Тренер: Василь Каюк