Середа, Грудень 1, 2021
Головна > Новини > «Мункач» перемагає «Дніпро»

«Мункач» перемагає «Дніпро»

Матч з «Дніпром» наш «Мункач» проводив у статусі фаворита, адже набрав до цього матчу в два рази більше залікових балів. Щодо позицій то в захисті вийшли Станіслав Чепа, Степан Григоращук, за правий край відповідав Віталій Дубілей, лівий – Василь Луців. Центральна частина була доволі насичена Василь Луців, Даніїл Волков та Тарас Галас. По краях у півзахисті діяли Любомир Степанчук справа, Назар Грицак – зліва, попереду – Максим Гірний. Останній рубіж команди захищав Ростислав Дегтяр.

Вже перша атака господарів стала голевою. Після розіграшу пішла вертикальна передача, здавалося, що дніпряни перехопили м’яч, однак Тарас Галас зумів вибити його з під ніг Максима Івахно й той поктився прямісінько на хід Максиму Гірному, а той своїм шансем скористався сповна й виводить «Мункач» вперед – 1:0. До слова, це вже 6-й гол для Максима Гірного.

Господарі продовжували контролювати гру, та до гостроти тривалий час не доходило. Десь в середині тайму окрім асисту міг і сам відзначитися голом Тарас Галас,  який вийшов на ударну позицію й десь метрів з 17 пробив по воротах «Дніпра» – м’яч в сантиметрах розминувся зі стійкою.  Тож на перерву команди пішли за такого рахунку.

Зазвичай другу половину активніше починають мукачівці, так вийшло й цього разу та дивідендів витиснути зі свого домінування підопічним Віталія Шумського ніяк не вдавалося. Суперник вибудував ешеловану оборону, яку пройти було важкувато. А на 65-й хвилині наша команда пропустила – пройшла навісна передача з правого флангу від Максима Івахна, перехопити яку вирішив наш кіпер, однак лише торкнувся м’яча, який опинився в ногах суперника, той  другим дотиком пробиває м’яч  з лінії воріт виносить оборонець «Мункача», однак на підборі опинився знову гравець «Дніпра», який віддав передачу на дальню стійку, де вже в пусті ворота замикав Ярослав Савійсько – 1:1.  Після цього голу гості отримали певну психологічну перевагу, та наші хлопці зуміли вистояти, й далі вже знову відтіснили суперника на свою половину й почали створювати один момент за іншим. Спочатку після виконання кутового спочатку пробивав Петро Луців рятує оборонець, який вибиває мяч з лінії воріт, а вже другу спробу в цій атаці п’ятою спрмяував мяч над поперечиною Григоращук.

Лише на 86-й хвилині «Мункач» зумів дотиснути суперника: вільний удар виконав Степанчук, а оборонець «Дніпра» невдало зупинив м’яч у власному карному майданчику, його одразу ж підхопив Василь Луців, який розстріляв  дальню дев’ятку дніпровських воріт. Це вже була перемога – 2:1.

Друга ліга. 12-й тур.

Стадіон НТБ МФА с.Дерцен

«Мункач» (Мукачево) – «Дніпро» (Черкаси) – 2:1 (1:0)

Голи: Гірний 1, Луців В. 86 – Савісько 66

 «Мункач»: Дегтяр, Волков (Лучка 64), Галас (Бундаш 89), Гірний (Сньозик 90+2), Григоращук, Грицак (Фарасеєнко 74), Дубілей, Луців В. (к), Луців П., Степанчук, Чепа.

Запасні: Чернятинський, Добранський, Клімковський.

Тренер: Віталій Шумський

«Дніпро»: Денега, Кузнєцов, Барський, Вініченко (Пінчук 36), Клюс, Івахно, Пиріг, Копил (Іваночко 46), Біда (Бистрицький 68), Мартян (к) (Савісько 57), Кос.

Запасні: Самойленко, Шостка.

Тренер: Тарас Ільницький

фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *