Четвер, Жовтень 28, 2021
Головна > Новини > «Мункач» грає внічию з одним із лідерів – ЛНЗ

«Мункач» грає внічию з одним із лідерів – ЛНЗ

У 9-му турі «Мункач» у рідних стінах зустрічався з одним із лідерів чемпіонату черкаським ЛНЗ. Обидві команди в попередньому турі здобули перемоги, тож підійшли до цієї зустрічі в хорошому настрої. Звісно, фаворитом у поєдинку були гості, адже в їх складі футболісти, які за плечима мають досвід виступів на найвищому рівні вітчизняного футбола. А в складі «Мункача» молодь, яка лише робить перші кроки в професійному футболі. Тим не менш, молодь у нас також здатна показувати зуби й не боятися авторитетів. Господарі досить вміло в першій половині вели захисні дії й та доволі дієво вели контратакувальну гру. На перерву команди пішли без голів.

А от стартова десятихвилинка другої половини матчу вже була за «Мункачем», кілька разів наші хлопці наближалися до карного майданчика суперника, та до завершення не доходило, а на 50-й хвилині таки вдалося вразити ворота Андрія Поповича. Після тривалої перепасовки м’яч  опинився в ногах Тараса Галаса, який метрів з 18  м’яко закинув м’яч за комірець голкіперу, котрий вийшов на кілька метрів вперед від воріт. От так «Мункач» повів. Далі господарі провели ще кілька хороших атак, які завершувалтся ударами з-за меж карного майданчика. Та мяч політав поруч, однак не в ствір. Після цього гості зуміли оговтатися, відбулися суттєві ротації й гра змінилася. ЛНЗ почав домінувати й змушував молодих гравців «Мункач» відпрацьовувати в захисті. Багато кутових і штрафних господарі відбивали, а от на 80-й хвилині гостям вдалося зрівняти рахунок у матчі, наш оборонець не зміг дотягнутися до м’яча, а от суперник позаду нього Денис Долінський саме головою точно замкнув передачу з кутового – 1:1. Гості намагалися дотиснути нашу команду, в одному з епізодів на допомогу воротарю «Мункача» прийшла поперечина, а в інших епізодах надійно відіграли в обороні. Тож 1:1 – хороший результат у протистоянні з лідером.