Субота, Травень 8, 2021
Головна > Новини > «Мункач футбольна академія» – місце, де виховують футбольні таланти

«Мункач футбольна академія» – місце, де виховують футбольні таланти

Мукачево починає повертати собі давні футбольні традиції. Завдяки угорським інвестиціям на повну запрацювала Мукачівська футбольна академія – «Мункач футбольна академія». Вже в цьому році навчально-тренувальна база «Мункач футбольна академія» в с.Дерцен була здана в експлуатацію.

Юні гравці, які входять до складу академічних команд та команда аматорів вже облаштувалися в основному корпусі академії. У житлово-навчальному корпусі  знаходяться житлові кімнати, коференц-зали, харчові блоки. На першому поверсі – фітнес-зали, їдальня, медичний та реабілітаційний центр, сауна, роздягальні, навчальні класи, пральня, складські приміщення.

Поруч з базою – шість стандартних футбольних полів, два з яких зі штучним трав’яним покриттям, які вже активно експлуатуються.

НТБ МФА в с.Дерцен

Та й досягнення команд академії цього сезону вагомі. Чотири вікові групи МФА U-14 – U-17 успішно виступили в першій частині чемпіонату ДЮФЛУ й посіли загальнокомандне друге місце серед шести учасників. Тож уже в другій частині сезону МФА боротиметься за вихід до третього етапу змагань – фінального етапу разом з такими потужними академіями як львівськими ДЮСШ «Карпати», «УФК-Карпати», київським «Динамо», донецьким «Шахтарем» та ДЮСШ «Дніпро».

Доросла команда МФА виступає в чемпіонаті аматорів України, де після першої частини сезону посідає четверту сходинку в турнірній таблиці.

МФА забезпечує гравців амуніцією, харчуванням, також гравців академії навчаються в Дерценській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

МФА продовжує шукати юні футбольні таланти, які через нашу академію зможуть собі проторувати шлях до професійного футболу.  

Тож просимо звертатися гравців та батьків юних шанувальників «гри мільйонів» за цими контактами:

050 886-17-04 – тренер U-14 (гравці 2007 р.н) Сергій Сергійович Ліснійчук;

095-943-77-14 – тренер U-15 (гравці 2006 р.н)  Анатолій Георгійович Біляй;

050-517-49-25 – тренер U-16 (гравці 2005 р.н) Іван Йосипович Фізер;

095-686-34-93 – тренер U-17 (гравці 2004 р.н)   Пантілов Віталій Олексійович.

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *