П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > «Мункач» бере 9 балів в заключному турі першого етапу

«Мункач» бере 9 балів в заключному турі першого етапу

У 10-му турі першого етапу Еліт-Ліги команди «Мункача» здобули 9 очок.

На жаль, у рідних стінах не змогли реваншуватися підопічні Віталія Пантілова (команда U-17) за поразку у Львові від «УФК-Карпат». Знову наша команда поступилася – 0:2. Хоча за рахунку – 0:1, якби Назар Кайда реалізував пенальті, хто знає, якби вийшло.

А от у іншому домашньому протистоянні підопічні Сергія Ліснійчука зуміли таки на заключних хвилинах зустрічі вирвати перемогу – 1:0, Василь Морпак став автором переможного голу. Хоча ще на 49-й хвилині господарі не реалізували пенальті.

А от на виїзді у Львові обидві наші команди зуміли порадувати нас перемогами. Підопічні Олексія Позднякова (Мункач U-16) здолали львів’ян – 3:0, з таким же рахунком святкувала вікторію й команда Василя Каюка (U-14).

Тож наші команди – U-16 та U-14 зуміли посісти перші сходинки в турнірній таблиці. Команда U-15 стала третьою, а U-17 – зайняла друге місце в своїй групі.

А от у загальнокомандному заліку «Мункач» зберігає лідерство з 82 очками, «Рух» фінішував другим – 80 очок, третє в УФК-Карпат – 69 очок.

Саме ці три команди продовжать у боротьбі за вихід у фінальний етап Еліт-Ліги, а ФК «Львів», «ВІК-Волинь» та СДЮСШОР «Прикарпаття» боротимуться весною за збереження  прописки в найвищій лізі ДЮФЛУ.

Тож вітаємо команди U-16 та U-14 з проміжним чемпіонством. Так тримати!!!