Четвер, Грудень 3, 2020
Головна > Новини > МФА здобуває чотири залікові бали

МФА здобуває чотири залікові бали

У вищій дитячо-юнацькій футбольній лізі країни відбувся 4-й тур сезону 2019/2020, мукачівська «Мункач футбольна академія» двома віковими групами (U-14 та U-16) приймала вдома луцьку «Волинь», а на виїзді команди МФА U-15 та U-17 грали з однолітками чернівецької «Буковини».

У рідних стінах команди U-14 та U-16 приймали луцьку «Волинь». Молодша команда МФА поступилася гостям – 0:2. На жаль, наприкінці зустрічі господарі не втримали тиск волинян.  А МФА U-16 зіграв унічию з однолітками «Волині» – 2:2. Цей двобій нагадував карусель. Спочатку господарі пропустили швидкий гол уже на 20 секунді гри, а через кілька  хвилини відновили статус «кво» завдяки влучному пострілу зі штрафного Тараса Яримовича. Далі, в другій половині  повели в рахунку, гол провів Денис Пономаренко,  однак вже на завершальній хвилині зустрічі пропустили гол після кутового, тож лише нічия.

Дві інші команди МФА U-15 та U-17 виступали на виїзді в Чернівцях, де зійшлися з однолітками «Буковини». Підопічні Івана Фізера (МФА U-15) завдяки єдиному голу Микити Котовнікова ще на 1-й хвилині поєдинку здобувають перемогу на виїзді. А от МФА U-17 поступається господарям – 0:2. Тож у цьому турі МФА бере всього 4 залікові бали.