Неділя, Травень 31, 2020
Головна > Новини > МФА здобуває 4 бали в рідних стінах

МФА здобуває 4 бали в рідних стінах

Видовищним вийшов матч 5-го туру чемпіонату ДЮФЛУ в вищій лізі між нашим МФА U-17 з однолітками ФК «Львів».

Матч вийшов рівним, а на 14-й хвилині гравці МФА чудово комбінували, м’яч перед карною зоною гостей отримав Кевін Дуруеке і віддав його на Кирила Яніцького, той чудово пробив – м’яч від стійки влетів у сітку ФК «Львів». За дві хвилини наш гравець скористався непорозумінням оборонця і перехопив м’яч увійшов у карну зону суперника і покотив на протилежну сторону, де вже м’яч у пусті ворота заштовхнув Кевін Дуруеке.

Ще до перерви гості зуміли скоротити відставання, зумівши піймати нашу команду на контратаці.

Але в другому тайм господарі таки довели справу до переконливої перемоги. Спочатку на 66-й хвилині наша команда чудово розіграла штрафний удар, на вістрі якого опинився Кевін Дуруеке, який потужним ударом  робить рахунок – 3:1. А переможну крапку в зустрічі ставить точним ударом з-за меж карного майданчика Максим Лютнянський – 4:1.

МФА (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів) – 4:1 (2:1)

Голи: Яніцький 14, Дуруеке 16, 66, Лютнянський 79 – Мудрий 28

МФА: Баковський Денис, Добранський Дмитро (Ставничий Вячеслав 90), Волинець Володимир, Денисюк Олег, Хайнас Андрій (Кравець Віталій 38, Васильків Вадим 85), Лютнянський Максим, Яніцький Кирило (к), Дмитренко Андрій, Суботенко Василь (Древаль Богдан) , Кірюхін Ілля, Дуруеке Кевін (Рубан Ярослав 76).

Запасні: Щепковський Данило, Кіктенко Вадим, Надь Матей.

Тренер: Віктор Яїчник

ФК «Львів»: Серватяк Максим, Ювхимець Роман, Танчак Василь, Алфьоров Олег (Микосовський Олександр 82), Гілка Павло, Мудрий Максим, Мусянович Віталій (Большаков Максим 82), Архіпов Антоній (Михайлів Євгеній 65), Михайлів Роман (Гурманчук Богдан 59), Харко Михайло (Пилипишин Назар 82), Пацула Ярослав (Хитрий Петро).

Тренер: Богдан Бандура

Поєдинок молодших команд МФА – ФК «Львів» U-15 вийшов непоступливим з обмалем нагод у виконанні обох команд. Та все ж наприкінці зустрічі господарі могли вирвати перемогу, якби реалізували пенальті. Тож лише – 0:0.

На виїзді команди МФА U-16 та  U-14 поступилися одноліткам львівських «УФК-Карпати» – 3:1 та 2:1 відповідно.