Середа, Лютий 19, 2020
Головна > Новини > МФА впевнено перемагає однолітків «Варди»

МФА впевнено перемагає однолітків «Варди»

Дві команди Мункач футбольна академія (U-16 та U-17) зіграли в угорському містечку Кішварда спаринги з однолітками місцевої «Варди».

Незважаючи на складні погодні умови – шквальний вітер, підопічні Віталія Пантілова (МФА U-16) швидко пристосувалися до цих умов і вже в першому таймі зуміли вразити ворота господарів – відзначилися Анатолій Сньозик та Тарас Яримович. «Варда» відповіла лише одним влучним пострілом, реалізувавши пенальті. Тож 2:1 перемагає МФА.

А от команда МФА U-17 і взагалі завдала розгромного фіаско угорській команді – 6:0. Провівши по три м’ячі в кожнім з таймів. У складі МФА голи провели Шокун (2), Фарасеєнко, Дмитренко, Пригулов, Древаль.

Нагадаємо, що вже в суботу 8 лютого команда U-16 на стадіоні смт. Середнє гратиме перший поєдинок Зимового кубку ДЮФЛУ – 2020 з хмельницьким «Поділлям», а в 13:00 на поле вийдуть гравці  МФА U-17, які вже в рамках зимової першості Закарпаття зіграють проти ФК «Бобовище». В 15:00 на стадіоні «Авангард» цього дня виступатиме основна команда МФА у матчі з «Локомотив-Чоп».