Неділя, Вересень 19, 2021
Головна > Новини > МФА в заключному матчі першої частини поступається

МФА в заключному матчі першої частини поступається

В чемпіонаті аматорської ліги України МФА в рідних стінах приймали львівські «Карпати». До слова, львівська команда розпочала змагання серед аматорів вже всередині турніру, і схоже прагне якнайскоріше повернути собі професіональний статус. У складі карпатівців такий собі сплав молодих та над досвідчений футболістів. До прикладу, лінію захисту ще досі цементує 45-річний Михайло Гурка, який в минулому ще захищав кольори ужгородського «Закарпаття».

Сам поєдинок вийшов доволі рівним: у першому таймі невелику перевагу мали господарі, які створили кілька хороших атак, однак, у завершальній фазі забракло влучності.

Ключовою в цьому поєдинку стала 65 хвилина – гості заробили право на штрафний. Навісна передача пройшла в район воротарського майданчика  кіпер Максим Колісник м’яч відбив, але той влучив вже в гравця «Карпат» Остапа Ілюка, а від нього вкотився в сітку воріт МФА. Наша команда прагнула відігратися – йшла в атаку  великими силами, але гості вміло побудували ешеловану лінію захисту пробитися через яку було надскладно. Тож поразка- 0:1 і команда йде на зимові канікули.

Технічні дані

МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 0:1 (0:0)

Гол: Ілюк 65

МФА: Колісник (Щепковський 62), Когутка, Паламарчук (Добранський 55), Яната, Забава, Трачук (к), Кольцун, Фарасеєнко (Хміль 46), Дурда, Западнюк (Станкович 46), Папарига.  

Запасні: Береш, Суботенко, Демиденко.

Тренер: Віктор Яічник.

«Карпати»: Сілецький, Медведєв, Лісніченко, Кенийз, Тітунін (Гурка 77), Борик, Ілюк, Теплий, Одеревльов (Сологуб 71), Фурта (Протасенко 46), Кудінов (Малецький 46).

Запасні: Дяків, Котовенко.

Тренер: Андрій Тлумак.

МФА – Карпати (аматори)

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *