П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > МФА U 16 перемагає, а U 14 зазнає фіаско

МФА U 16 перемагає, а U 14 зазнає фіаско

У поєдинку 8-го туру другого етапу Еліт-ліги команди МФА U 16 та U 14 приймали вдома дніпровський ДВУФК. В цілому вийшов рівний матч, однак, саме господарі більше прагнули перемоги і таки її досягли.

Перший тайм проходив за рівної гри з великою кількістю стандартів, однак, воротарі обидвох команд майже не вступали в гру, тож на перерву команди пішли без голів.

Розв’язка матчу настала на 66-й хвилині поєдинку: під час атаки господарів оборонець ДВУФК необачно зіграв рукою у власному карному майданчику – арбітр призначив пенальті, який бездоганно виконав Олександр Пищур. Саме з таким результатом і завершився цей поєдинок, який ще більше наблизив команду Івана Фізера до матчів плей-оф за вихід до фінального етапу Еліт –Ліги.

Технічні дані

Стадіон НТБ МФА с. Дерцен

8-й тур

Арбітр: Козак Тарас (Львів);

Асистенти арбітра: Рущак Сергій, Чучвич Юрій (Ужгород);

Делегат УАФ: Йосип Шитєв (Ужгород).

МФА U 16 ()Мукачево  – ДВУФК U 16  (Дніпро) – 1:0 (0:0)

Гол: Пищур +66

МФА: Чорненко, Козачук, Стрюков, Полудняк (к), Пономаренко (Лушпінь 77), Остроушко, Кайда (Істомін 63), Дрезналь (Костик 77), Пищур, Савкін (Воробяк 56), Ткачук.

Запасні: Циба, Петренко, Муромський.

Тренер: Іван Фізер

ДВУФК: Таран (к), Білоконь, Назаренко, Пронько, Чернозуб, Бойко, Крецул (Гузєєв 57), Войцеховський (Булгатов 60), Курупко, Панченко, Карпусь.

Запасні: Альчинський, Ткаченко, Машук

Тренер: А.Чернов

Вилучення: Панченко 80+1

Матч молодших команд проходив за неймовірним сценарієм. Вже на 11-й хвилині після виконання штрафного Артемом  Угринчуком вийшов дещо курйозний гол в ворота дніпрян. Та гості не знітилися і вже через 6 хвилин зуміли відігратися – Олексій Попов відмінно зіграв на другому поверсі, замкнувши передачу з кутового.

В другому таймі серія помилок гравців МФА призвела до другого пропущеного голу, який також з флагового навісу провів фактурний нападник дніпрян Левицький Євгеній. Гості були близькими й до того, щоб збільшити свою перевагу, та на щастя добре відіграв воротар нашої команди Вадим Сташків. Та все ж поразка 1:2, яка фактично перекреслює всі шанси на те, щоб поборотися за потрапляння до квартету сильніших, який боротиметься за вихід до третього етапу турніру.

8-й тур

МФА U 16 (Мукачево)  – ДВУФК U 16  (Дніпро) – 1:0 (0:0)

Голи :Угринчук 11 – Попов 17, Левицький 50

МФА: Сташків, Дмитрук, Теплюк, Яворський, Тиш (Лещук 18), Коляда, Угринчук (к), Шнайдер (Молнар 65), Федоров, Ватаманюк (Сливчук 36), Тищук.

Запасні: Гунгредер, Ліба, Мішкулинець, Нянчур.

Тренер: Сергій Лисенчук

ДВУФК: Волошин, Губенко, Долбишев, Єфремов (Кабуа 59), Каменський (Прилуцький 62), Левицький (Комарницький 63), Логвин, Маяков, Попов, Самусенко (Бондаренко 70), Сльозка.

Запасний: Заверуха

Тренер: Р.Пісний

На виїзді грали команди МФА U-17 та  U-15 з львівськими КЗ ДЮСШ «Карпати». Обома складами мукачівці поступилися львів’янам з рахунком – 0:2.