Вівторок, Березень 31, 2020
Головна > Новини > МФА U-12 перемагає в Кішварді місцеву «Варду»

МФА U-12 перемагає в Кішварді місцеву «Варду»

Нещодавно команда МФА U-12 (гравці 2008 р.н.) в угорській Кішварді зіграли товариський матч з однолітками «Варди».

Гру наша команда розпочала з атак і вже до 7 хвилині рахунок у матчі був 2-0 на користь МФА (гра проходила 2 тайми по 35 хвилин) відзначилися Фенинець Савелій і Мацола Вадим. Такого перебігу подій господарі зовсім не очікували від нашої команди – мукачівці створювали гостроту біля володінь «Варди». У першому таймі ще підопічні Віктора Китриша ще мінімум три рази могли відзначитися: нагоди мали Туряниця Михайло, Тимко Руслан, Фенинець Савелій. Як не намагалися наші хлопці збільшити свою перевагу перший тайм так і закінчився з рахунком 2:0.

Другий тайм пройшов уже за більш рівної гри. Ще на початку другої половини зустрічі відмінний момент мав Фенинець Савелій. В середині тайму нагоду мали господарі – нашу команду виручив воротар Лелет Максим.  І все ж за три хвилини до кінця матчу місцеві футболісти змогли забити свій м’яч – після подачі з кутового помилилися наш захисник і воротар, м’яч з прямого удару влетів у дальній кут. Гра так і закінчилася з рахунком –  2:1 на користь нашої команди.

МФА виступав у такому складі:  Лелета Максим, Магоч Юрій, Тодосіенко Руслан, Фенинець Савелій, Тимко Руслан, Мацола Вадим, Гуті Крістіан, Боримський Антон, Туряниця Михайло. На заміну виходили Смирнов Сергій, Торинець Віталій, Кучінка Ярослав.

Запасні: Мазурець Віктор, Поп Тиберій, Шепа Алекс.