Четвер, 28 Березня, 2024
Головна > Новини > МФА поступається «Севлюшу» в півфіналі зимової першості

МФА поступається «Севлюшу» в півфіналі зимової першості

В 1/2 фіналу зимової першості Закарпаття команда МФА в рідних стінах зійшлася з виноградівським «Севлюшем».

Команда Миколи Гібалюка на цьому турнірі вражає кадровим підбором футболістів: у Виноградові зібрався потужний колектив з чималою кількістю футболістів у яких за плечима досвід виступів на професійному рівні. Тож саме виноградівська команда з перших хвилин спробувала нав’язати свою гру господарям поля. Однак, на 9-й хвилині матчу мукачівці провели стрімку атаку, а вже в карному майданчику оборонець «Севлюша» порушив правила і арбітр вказав на пенальті. Ілля Западнюк переграти зі стандарту воротаря гостей не зміг, але вже в добиванні був точним.

Перший тайм проходив досить жваво, обидві команди не затримувалися в центральній частині поля, вся боротьба точилася на підступах до штрафних майданчиків. Більший контроль м’яча був у гравців “Севлюша” та витиснути з цього дивіденди гості не змогли, обережно грали захисники МФА та воротар Костянтин  Солоблчук.

Початок другого тайму відмінно провели гості, змусивши неоковирно зіграти захисника Антона Береша у власному карному майданчику – як наслідок пенальті, яку реалізував Михайло Чедрик.

Знову повернути перевагу МФА міг Віталій Трачук, який завдав удару з центральної частини поля та м’яч облизав поперечину. А от гості могли вирвати перемогу в основний час гри на 84-й хвилині – Михайло Реплюк віддав вивіренну передачу на Юрія Мешка, який пробив вище воріт.

Тож основний час гри завершився  – доля фіналіста вирішувалася в післяматчевимх пенальті.

А вже в цьому компоненті кращими виявилися гравці «Севлюша», які увсіх п’ятьох спробах не схибили, а от господарі припустилися помилки – Пилип Кольцун не зміг обіграти Василя Козара. Тож першим фіналістом стає «Севлюш», а МФА готуватиметься до першого поєдинку в цьому році в Аматорській лізі України, який пройде вже цієї неділю в Дерцені з командою «Юність» (Верхня, Нижня Білка). Початок цієї зустрічі о 15:00

Технічні дані

Стадіон НТБ МФА с.Дерцен

МФА (Мукачево) – «Севлюш» (Виноградів) – 1:1 (1:0)

По пенальті – 3:5

Голи: Западнюк 9 – Чедрик + 53

Пенальті: Великий, Трачук, Западнюк, Кольцун (не реалізував) – Реплюк, , Русин, Мешко. Лобода, Куделко.

Арбітр: Вадим Запрудняк;

Асистент арбітра: Ілля Вовчанський, Сергій Рущак.

Делегат АФЗ: Йосип Шитєв (усі Ужгород).

МФА: Солобчук, Береш, Гогерчак (к), Западнюк, Когутка, Кольцун, Трачук, Хміль (Забава 84), Василинець, Станкович (Великий 81), Фарасеєнко.

Запасні: Чернятинський, Дмитренко, Калій, Колісник, Добранський, Барта, Демиденко.

Тренер: Віктор Яічник

«Севлюш»: Козар, Жаренко, Куделко, Смокоровський, Ковтун (Штефан 65), Петречко, Реплюк, Русин, Варваринець (Лобода 67), Віщак (Мешко 46), Чедрик (Остафійчук 79).

Запасні: Кондратюк, Чутора, Мірошниченко, Ількович, Баник.