Четвер, 28 Березня, 2024
Головна > Актуально > МФА грає внічию з Луцьксантехмонтаж

МФА грає внічию з Луцьксантехмонтаж

У матчі-відповіді у Кубку аматорів України МФА приймала команду “Луцьксатехномонтаж-536”. Для того, щоб пройти у наступний етап нашій команді слід було наверстати гандикап у два м”ячі, саме з рахунком – 0:2 наша команда поступилася у Луцьку.

Однак, і домашня гра завершилася нічиєю – 1:1.

Розв”язка матчу настала в другій половині. На 49-й хвилині нападник МФА Іван Станкович вдало замкнув простріл із правого флангу. Та збільшити територіальну перевагу в гольову далі господарі поля не змогли. А на 72-й хвилині гри Михайло Зайчук ударом з-за меж карного майданчика поховав надії мукачівців на позитивний для себе результат. Правда, кіпера МФА дещо дезорієнтував невеликий рикошет. Далі ж лучани вирішили просто “засушити” приємлимий для себе результат. Тож 1:1 і МФА припиняє боротьбу за трофей.

У чемпіонаті аматорів МФА вже в неділю, 27 вересня гратиме вдома з іншою луцькою командою – “Вотранс”.