Середа, Серпень 10, 2022
Головна > Без категорії > КУБОК ОТП БАНКУ У РУМУНІЇ ЗА УЧАСТЮ МФА МУНКАЧ РОЗПОЧАВСЯ З НІЧИЄЇ

КУБОК ОТП БАНКУ У РУМУНІЇ ЗА УЧАСТЮ МФА МУНКАЧ РОЗПОЧАВСЯ З НІЧИЄЇ

Свій перший матч на турнірі МФА Мункач провела у напруженій боротьбі. Протягом 60 хвилин МФА домінувала над хорватською командою. яка більшу часть гри компенсувала свої технічні недоліки грубою грою .

НА 22-й хвилині Ігор Близнюк, захисник Мункача, міг відкрити рахунок. пробивши головою з близької відстані. На 30-й хвилині захист Хорватії грубо зупинив Романа Клюфінького у своїй штрафні. Саме Роман влучно пробив призначений пенальті (0:1).
Навіть після голу МФА Мункач залишалася активнішою, проте її гравці постійно натрапляли на грубощi хорватської команди. За що Печек після отримання своєї другої жовтої картки був вимушений піти з поля. Віталій Сумка заслуговує похвали за те. що майстерно використав свою перевагу та на 44 хвилині та подвоїв рахунок.
Відразу після перерви наші хлопці продовжили створювати небезпечні моменти. Дячун ефектним обертом перевірив хорватського голкіпера.

Проте, за 20 хвилин до кінця гри картина змінилася. Осієкські хлопці , які до того часу виконували роль відбиваючихся, зрівняли рахунок, скориставшись недоліками українських захисників, які вже були впевнені у перемозі своєї команди, а потім панічно оборонялися. На 63-й хвилині Живкович забив гол МФА, а на 80-й Младіновіч зробив рахунок 2:2. Імпульс хорватів переважав і в овертаймі. У серії пенальті. які передбачені регламентом більш влучнішими були хлопці з Осієка.

Таким чином. гра між NK Ošijek – Munkács FA на полі зі штучним покриттям за присутності 137 глядачів закінчилася з рахунком 2-2 (0-1).
Вихід у фінал вирішить сьогоднішній матч між Мункачем і Академією Пушкаша. У складі Академії Пушкаш сьогодні будуть грати два вихованця Мункач академії І.Кубарич та Д.Лагунцов.

Голи: Клюфінський (31-й пас) і Сумка (44-й). Сівтович (63-й ) і Младіновіч (80-й ), вилучення : Печек (за другу жовту на 39-й).

Склади команд: Осієк NK Ošiek (4-4-2): 1. Петер Каталінич – 2. Решетар Лука, 5. Жул Степан, 4. Антоніо Младіновіч, 3. Лука Лукадинович – 13. Печек Фран, 7. Сергій Левак, 8. Філіп Живкович , 16. Свзрліч Андрей (6. Лука Немет, с. 41), 17. Тайс Марко, 14. – 10. Домінік Бабич, 11. Мілош Йовічіч ( с. 72).

Головний тренер: Бекавац Анте.

Munkács FA (4-3-3): 1. Лихота Михайло – 19. Обухов Сергій, 8. Настевич Тимофій, 4. Близнюк Ігор, 16. Кадаш Родіон – 10. Клюфінський Роман, 18. Вівденко Владислав, 7. Сумка Віталій – 6. Хамелюк Захар, 13. Дячун Артем (11. Ковальов Матвій, с. 53), 17. Догарєв Владислав.

Головний тренер: Олександр Дністрянський. Бажаeмо нашим хлопьям змiстовноi та впевненоi, переможноi гри з Пушкаш Академieю!!!