Субота, Січень 29, 2022
Головна > Новини > Команди МФА провели контрольні поєдинки

Команди МФА провели контрольні поєдинки

У суботу, 30 січня на футбольних полях бази «Мункач футбольна академія» в с. Дерцен відбулися одразу три контрольні матчі.

МФА U-15 зіграв товариський матч проти команди «Минай» U-16. Наша команда відчутно переважала минайський колектив. Тож уже після першого тайму результат матчу був на користь господарів – 3:0. Голи в складі МФА провели Захар Хамелюк (два голи) та Владислав Тарасевич.

Як зазначив тренер академіків Анатолій Біляй: «Попри те, що це була наша перша гра в цьому році перший тайм пройшов під цілковитим контролем моїх підопічних. Уже в другій половині випустили нових гравців, тож гра трохи розбалансувалася, але в цілому задоволений діями футболістів на полі».

Ще в одному матчі зустрілися в своєрідному спарингу команди МФА U-16 – МФА U-17. Вийшла доволі цікава гра, яка завершилася бойовою нічиєю – 2:2. У складі МФА U-16 голи провели Назар Кайда та Олександр Пищур, а в команді U-17 (тренер Віталій Пантілов) –  Юрій Клімковський та Дмитро Поліщук.

Як зазначив наставник МФА U-16 Іван Фізер: «Перевірили хлопців після зимових канікул, вийшов хороший спаринг. Ми постійно наздоганяли команду суперника, але таки зуміли зрівняти й втримати нічийний результат. Сподобалася й гра новачків, зокрема захисника Артура Козачука».

Ще в одному матчі зійшлися команди МФА U-13( тренер – Віталій Трачук) та МФА U-12 (тренер – Руслан Гогерчак). Формат поєдинку тривав 4 тайми по 20 хвилин кожен.  У стартовій двадцятихвилинці чудову гру показали підопічні Руслана Гогерчака, які першими повели в рахунку . Та все ж старші гравці зуміли вирівняти гру, і вже кінцівка зустрічі була за тринадцятилітніми футболістами, які не лише зрівняли результат й здобули перемогу.

До слова, для Віталія Трачука цей контрольний матч став першим в якості тренера: «Ми почали матч не зовсім упевнено, але згодом зуміли вирівняти гру, а кінцівку ще й успішно завершили. Можливо молодші гравці втомилися й це далося взнаки», – зауважив В.Трачук.

В свою чергу Руслан Гогерчак зазначив: «Втома таки позначилася на грі, адже для моїх підопічних – цей поєдинок всього другий матч на ціле поле. Та й  в кінцівці заміни, які був змушений провести не підсилили гру, адже на поле вийшли гравці, які мали менше ігрової практики від решти, але хотів перевірити в дії весь кадровий склад команди в тому числі й гравців, які прийшли на перегляд, адже результат в цих матчах не головний. Тож стартовим таймом задоволений, а от в інших ми трохи поступилися старшим колегам »

У складі МФА U-13 голи провели: Станіслав Порохнявець (хет-трик), а в МФА U-12: Крістіан Пекар став автором дубля

Прес-служба МФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *