Середа, Лютий 19, 2020
Головна > Новини > ДЮФЛ Закарпаття: Нічия та перемога з «Зінедіном»

ДЮФЛ Закарпаття: Нічия та перемога з «Зінедіном»

Поєдинок 3-го туру ДЮФЛ Закарпаття команди МФА U-13 та U-14 проводили на виїзді проти одного зі своїх конкурентів – «Зінедіна».

Молодша команда МФА U-13 переважала своїх однолітків, більше володіла ініціативою, створила низку нагод, однак, реалвзувати її в голи так і не змогла. В більшій мірі завдяки вмілим діям воротаря господарів, тож – 0:0 нічия.

Стадіон «Сокіл» с.Кінчеш

«Зінедін» (Ужгородський район) U-13  – «МФА» (Мукачево) U-13 – 0:0

«Зінедін»: Коцан Андрій, Горват Артем, Ісаєвич Гліб, Олень Станіслав, Німець Станіслав, Сідун Юлій, Лизан Олександр, Палагунич Владислав, Молнар Крістіан, Магомедалієв Артем, Танчак Олександр.

Запасні: Рейко Максим, Гутич Максим, Остроух Ерік, Чурило Олександр, Івенчик Радіон, Мартинич Давід, Тегза Костянтин.

Тренер: Михайло Іваниця.

МФА: Гунгредер Олександр, Жуліков Микола, Кобін Олег, Ліба Євген, Левкай Крістіан, Мішкулинець Іван, Гоблик Микола, Мамонов Максим, Різов Євген, Молнар Адам, Душлюк Ілля.

Запасні: Куля Даніель, Старіков Влад, Шаленик Володимир, Бурч Олександр.

Тренер: Сергій Ліснійчук

Матч старших команд вийшов більш динамічним. Наша команда з перших хвилин стала домінувати. А попереду в оборонців «Зінедіна» заввиграшки мяч вигравав форвард нашої команди Іван Карлів. Так у середині першого тайму Іван зумів сповна скористатися непорозумінням оборонця та воротаря і точно пробив в пусті ворота. А вже наприкінці поєдинку Іван зумів виграти єдиноборство в оборонців на правому фланзі і продерся крізь щільну лінію захисту господарів і вдруге змусив капітулювати «Зінедін».

У другому таймі наставник МФА Анатолій Беляй провів чисельну ротацію складу, на поле вийшли гравці, які мають небагато ігрової практики, через що темп гри дещо впав. А гостроти в поєдинку додало призначення арбітром суперечливого пенальті, завдяки якому господарі скоротили відставання. Та на більше вони не спромоглися. Тож маємо виїзну важливу перемогу – 2:1.

«Зінедін» U-15 – МФА U-14 – 1:2 (0:2)

Голи: Каганець +44 –  Карлів 14, 26

«Зінедін»: Маківчук Дмитро, Буш Роман, Голяна Кирил, Цифра Максим, Несух Михайло, Цицак Василь, Крільо Максим, Тиводар Богдан, Попович Назар, Каганець Юрій, Кроликов Максим.

Запасні: Яцура Денис, Чухра Станіслав, Думнич Іван, Калінець Ерік, Курак Ерік, Дзямко Олександр, Салай Станіслав, Витрикуш Маркіян, Феделеш Михайло.

Тренер: Рудольф Балажинець

МФА: Троїцький Ярослав, Марущинець Давид, Кузьмич Богдан, Капац Іван, Гуйманюк Анатолій, Орленко Андрій, Гузій Святослав, Гецко Тимофій, Кириченко Дмитро, Болюк Юрій, Карлів Іван.

Запасні: Чепенко Іван, Волошин Євгеній, Кіреєв Нікіта, Кірпс Ілля, Міщенко Максим, Подубинський Віктор, Фенинець Тимофій, Чорій Олександр.

Тренер: Анатолій Біляй.