П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна > Новини > Дві перемоги, нічию та поразку маємо у поєдинках зі «Львовом»

Дві перемоги, нічию та поразку маємо у поєдинках зі «Львовом»

У 4-му турі академічні команди «Мункача» зустрічалися з однолітками ФК «Львів». Наші команди  U-17 та U-15 грали вдома.

Першими на поле вийшли підопічні Віталія Пантілова ( «Мункач» U-17). В цілому вийшов доволі рівний матч, та мукачівці були більш гострішими в атаці. Вже в першому таймі вони могли мінімум тричі відзначитися в воротах гостей, та вийшло це лише в Ярослава Райляна, який вдало замкнув передачу з лівого краю від Кирила Дрезналя. Вже в другій половині Ярослав Райлян записав до свого активу ще й асист. На 66-й хвилині саме він вже другим темпом в атаці віддав передачу під удар Назару Кайді, який подвоїй перевагу господарів й робить результат – 2:0, який і став остаточним в цій зустрічі.

Технічні дані

Стадіон НТБ МФА с. Дерцен

Арбітр: Кошик Владислав (Тернопіль)

«Мункач» U-17  – ФК «Львів» U-17  – 2:0 (1:0)

Голи: Райлян 5, Дрезналь 66

«Мункач»: Чорненко, Полудняк (к), Козачук, Фень, Остроушко,  Дунський (Астфаєв 68), Пономаренко, Кайда (Волошко 71), Дрезналь, Райлян, Пищур (Петрик 84).

Запасні: Вавшко,Кокоровець, Лушпінь, Меркулов.

Тренер: Віталій Пантілов

ФК «Львів»:  Климчук, Гайдук, Шута, Михайлів, Проць, Герега (к), Михавко, Вишинський, Пипяк, Герич, Квас.

Запасні: Григорчук, Фрич, Лозинський, Пухнатий, Сухецький.

Тренер: Роман Гданський

А от матч між 15 літніми гравцями «Мункача» з ФК «Львів» завершився бойовою нічиєю – 0:0. Хоча більш реальні шанси відкрити лік голам був саме в господарів. Вже на старті матчу після помилки захисника в пусті ворота в дотик пробивав Федорів – не влучив. У другому таймі в стійку влучив Максим Мамонов, а вже наприкінці зустрічі хорошу нагоду мав Артем Тищук та випустив м’яч за межі поля. Тож – 0:0.

«Мункач» U-15  – ФК «Львів» U-15  – 0:0

«Мункач»: Вихованок, Мавроді, Яворський, Аністратенко, Теплюк, Коляда (к), Мамонов, Лещук (Логойда 70+2), Федорів (Морпак 56), Дмитрук, Тищук.

Запасні: Сташків, Ліба, Тиж, Різов, Кобін.

Тренер: Сергій Ліснійчук

«Львів»: Ріпак, Василишин (Лишак 63), Кравець (к),Кобільник, Чеберенчак,Бринь, Антошик, Браславський (Шкраба 49), Качмар (Бекерський 55), Проказюк (Книш 70+2), Лагоцький (Галушка 52).

Запасні: Кіт, Пукшин, Рудянин.

Тренер: Михайло Луцишин.

На виїзді «Мункач» U-16 поступається львів’янам – 2:3, а U-14 святкує вікторію – 2:1.